bulutmod - Mustafa Bulut
bulutmod - Mustafa Bulut
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

1986 Yılında Terlik İmalatı ile başladığımız yolculuğumuz 2013 Yılına kadar Toptan Ticaret ve İmalat olarak devam etmiştir. 

2013 Yılında yaklaşık 20 Yıllık Üretim tecrübemiz ile Adana'da Perakende mağazacılık sektörüne girmiş bulunmatayız. Adana'da bulunan mağazamız ile perakende satış ve üretimimiz devam ederken. 2019 Yılında Ürünlerimizi sizlere daha kolay ulaştırabilmek için E-Ticaret ve SanalPazarlarda satışımız başlamıştır.

Halen Trendyol , HepsiBurada, Gittigidiyor ve N11 Platformlarında satışlarımız devam etmekdir. Buna ek olarak www.bulutayakkabicilik.com internet sitemiz ile satışlarımız devam etmektedir.

Bulut Ayakkabıcılık Olarak bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinde ulabilirsiniz.

Firma Ünvanı :
Bulut Ayakkabıcılık - Mustafa Bulut
 

Vergi  No:
 

 

Firma Adresi;

Dumlupınar Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:119/A

Telefon: 0539 394 69 50

Elektronik Posta Adresi;
bulutayakkabi1982@gmail.com

Destek Talep Ekranı;
Soru sormak için tıklayın.

"Müşteri Hizmetleri" servisimiz 09:00 - 19:00 Saatleri Arasında  gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. üründeğişim ve iade edilirse iki kargo ücretide müşteriye aittir . Hasar gören ürünler tekrardan müşteriye iade edilir.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et